AP Kotwica - Gwardia Koszalin 2:1 (2:0)

Nieudanie rozpoczęliśmy rozgrywki w Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych. W wyjazdowym meczu z Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg przegraliśmy 2:1.
Nasza drużyna rozpoczęła spotkanie bardzo słabo i po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0. Widać było, że chłopakom nic nie wychodziło co było prawdopodobnie związane ze stresem. Efektem było w pełni zasłużone prowadzenie gospodarzy.
Druga połowa była już dla nas dużo lepsza. Kilka ofensywnych akcji i zdobyliśmy rzut rożny, po którym faulowany był Bartek Kaźmierczak. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny, którego na bramkę zamienił Mateusz Wojcieszak. Bramka dała naszym piłkarzom wiarę na wywiezienie korzystnego rezultatu i od tego momentu byliśmy stroną przeważającą. Chłopaki zagrali dużo agresywniej w odbiorze piłki już na połowie Kotwicy i dzięki temu stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji. Najpierw oko w oko z bramkarzem stanął kaźmierczak. Bartek dostał bardzo dobrą piłkę za linię obrony jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału przez co został zablokowany przez obrońcę. Później wyśmienitą okazję zmarnował Dominik Szukiełowicz, który w czystej sytuacji przelobował bramkarza jednak futbolówka nieszczęśliwie dla nas trafiła w poprzeczkę. Ostatnie 10 minut postawiliśmy wszystko na atak i przeszliśmy na grę trzema obrońcami. Pomimo wielu prób niestety nie udało się zdobyć wyrównującej bramki i do Koszalina wróciliśmy z zerowym dorobkiem punktowym.

Skład: Adrian Pędziwiatr, Jakub Zieleniewicz, Oskar Bajtek, Mateusz Trejder, Wiktor Klemunda, Mateusz Wojcieszak, Dominik Czajka, Gabriel Szygenda, Karol Florkiewicz, Dominik Szukiełowicz, Gabriel Krasowski
Na zmiany: Tomasz Śmiech, Szymon Sobol, Mateusz Bukowski, Marcel Mąka, Bartosz Kaźmierczak, Jakub Redlarski, Filip Bartyzel