Drugie i trzecie miejsce na turnieju halowym w Sławnie

Podczas VII Turnieju Halowego MPEC Cup w Sławnie wystąpiły 3 drużyny Gwardii Koszalin (dwie z rocznika 2001 i jedna z rocznika 2002 prowadzoną przez Piotra Ścisło). Gwardia II rywalizowała w grupie A z ekipami Gryfem Słupsk (wygrana 1:0, bramka Wojcieszak), Sławą I (4:1, Wojcieszak x3 i Kaźmierczak) oraz Kotwicą II (0:2). Zajęli w grupie 2 miejsce i weszli do półfinału.
Gwardia I w grupie B wygrała wszystkie spotkania. Najpierw Gwardię III 3:0 (Florkiewicz, Szukiełowicz, Socha), potem Sławę II 6:0 (Socha x2, Florkiewicz, Piotrowski, Woronkowicz, Szygenda) oraz Kotwicę I 1:0 (Szukiełowicz). Wychodząc z grupy z pierwszego miejsca.
W półfinale zmierzyły się drużyny Gwardia I z Gwardią II i Kotwica I z Kotwicą II. Wśród naszych zespołów skuteczniej zagrała "jedynka" zwyciężając 2:0 (Szukiełowicz, Florkiewicz). W pojedynku kołobrzeżan górą byli piłkarze "dwójki: wygrywając również 2:0.
Mecz o 3 miejsce był wyrównany i w regulaminowym czasie gry nie wyłonił zwycięscy. Do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne gdzie swój popis dał Adrian Pędziwiatr, który wybronił wszystkie strzały z 7 metrów rywali dzięki czemu mogliśmy się cieszyć z wygranej.
W najważniejszej potyczce pomimo ambitnej postawy lepsi okazali się piłkarze Kotwicy II, którzy zasłużenie pokonali w finale Gwardię I 2:0.

Końcowa klasyfikacja:
1. AP Kotwica II Kołobrzeg
2. Gwardia I Koszalin
3. Gwardia II Koszalin
4. AP Kotwica I Kołobrzeg
5. Gryf Słupsk
6. Gwardia III Koszalin
7. Sława II Sławno
8. Sława I Sławno

Organizator przygotował dwie nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został nasz zawodnik Adrian Wieczorek natomiast królem strzelców Szymon Cybulski z Kotwicy II.

Skład Gwardii I Koszalin:
Adrian Wieczorek, Karol Florkiewicz, Mateusz Piotrowski, Gabriel Szygenda, Dominik Szukiełowicz, Mateusz Socha, Jakub Zieleniewicz i Dominik Woronkowicz
Skład Gwardii II Koszalin:
Adrian Pędziwiatr, Michał Machała, Oskar Bajtek, Tomasz Śmiech, Gabriel Krasowski, Mateusz Wojcieszak, Szymon Sobol, Bartosz Kaźmierczak