FASE Szczecin - GWARDIA Koszalin 2:1 (1:1)

Pierwsza połowa meczu toczyła się w bardzo wysokim tempie. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom lecz to my mieliśmy więcej okazji do zdobycia bramki. Większość po stałych fragmentach gry, które wykonywał Mateusz Wojcieszak. Dochodziło do nich, ponieważ groźnie atakowaliśmy prawą stroną boiska a obrońcy gospodarzy, nie mogąc poradzić sobie w pojedynkach 1 na 1, często faulowali. W każdej z tych sytuacji brakowało centymetrów aby ktoś umieścił piłkę w siatce. Miejscowi pokazali nam jak należy wykorzystywać okazje i po kontrataku zdobywają gola w 15 minucie meczu. Była to ich pierwsza groźna akcja. Na szczęście nie zamierzaliśmy się poddawać i w 21 minucie odrabiamy straty. Gola zdobywa Adrian Cybula, który po dośrodkowaniu od Tomasza Śmiecha, głową pokonuje golkipera FASE. Do przerwy więcej bramek już nie zobaczyliśmy choć gra obu drużyn mogła podobać się kibicom.
Druga odsłona należała do szczecinian. Zdominowali oni grę a my, nie wiadomo czemu, mocno się cofnęliśmy i czekaliśmy na kontry. Bramka dla gospodarzy wisiała w powietrzu lecz dzielnie się broniliśmy. W 63 minucie ta cierpliwość mogła zostać doceniona, bo do dobrej sytuacji doszedł Adrian Cybula. Po indywidualnej akcji i minięciu dwóch obrońców oddał jednak zbyt lekki strzał. Niewykorzystana okazja się zemściła i już minutę później miejscowi wyszli na prowadzenie. Po mocnym strzale z dystansu piłka przełamała ręce interweniującego Adriana Pędziwiatra i wpadła do bramki. Rzuciliśmy się do odrabiania strat i w samej końcówce mogliśmy doprowadzić do wyrównania lecz znakomitą okazję przerwał nam....arbiter. Wychodzimy trzech na jednego i sfaulowany zostaje Karol Florkiewicz. Utrzymujemy się jednak przy piłce a sędzia przerywa grę. Strzał z rzutu wolnego broni bramkarz gospodarzy i jest po meczu.

Bramki:
15' 1:0
21' 1:1 Cybula (Śmiech)
64' 2:1

Skład: Wieczorek, Śmiech, Bajtek, Sianiarski, Krasowski, Florkiewicz, Szukiełowicz, Wojcieszak, Kaźmierczak, Szygenda, Cybula
Na zmiany: Pędziwiatr, Piotrowski, Zieleniewicz, Wojciechowski, Redlarski, Woronkowicz, Sobol